Home » Wedstrijdschema
Zaterdag 16 september
14:30 BC Shooters XU10 Red Stars XU10-2 de Kuil, Bunschoten
15:45 BC Shooters VU10 Crackerjacks XU10-1 de Kuil, Bunschoten
13:30 Sparta XU10 Crackerjacks XU10-2 Watergoor, Nijkerk
12:00 Break Stars XU10 Red Stars XU10-1 De Trits, Baarn
Zaterdag 23 september
10:00 Crackerjacks XU10-1 Sparta XU10 Zielhorst, Amersfoort
10:00 Crackerjacks XU10-2 BC Shooters XU10 Zielhorst, Amersfoort
14:15 BC Shooters MU10 BC Shooters VU10 de Kuil, Bunschoten
Zaterdag 30 september
14:00 Red Stars XU10-1 Red Stars XU10-2 Beukendal, Soest
15:30 Sparta XU10 BC Shooters VU10 Watergoor, Nijkerk
12:00 Break Stars XU10 BC Shooters XU10 de Trits, Baarn
14:30 BC Shooters MU10 Crackerjacks XU10-2 de Kuil, Bunschoten
Zaterdag 7 oktober
10:15 Crackerjacks XU10-1 BC Shooters MU10 Zielhorst, Amersfoort
16:00 BC Shooters XU10 Red Stars XU10-1 de Kuil, Bunschoten
15:30 Sparta XU10 Break Stars XU10 Watergoor, Nijkerk
10:15 Crackerjacks XU10-2 Red stars XU10-2 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 14 oktober
10:15 Crackerjacks XU10-2 Crackerjacks XU10-1 de Bron,Amersfoort
Zaterdag 28 oktober
12:15 Red Stars XU10-1 Crackerjacks XU10-2 Beukendal, Soest
10:30 Red Stars XU10-2 Sparta XU10 Beukendal, Soest
16:00 Break Stars XU10 BC Shooters MU10 de Kuil, Bunschoten
Zaterdag 4 november
10:00 Crackerjacks XU10-1 Red Stars XU10-1 Zielhorst, Amersfoort
10:00 Crackerjacks XU10-2 Break Stars XU10 Zielhorst, Amersfoort
15:30 BC Shooters MU10 Red Stars XU10-2 de Kuil, Bunschoten
14:15 BC Shooters XU10 BC Shooters VU10 de Kuil, Bunschoten
Zaterdag 11 november
14:00 BC Shooters VU10 Red Stars XU10-2 de Kuil, Bunschoten
14:00 BC Shooters XU10 Sparta XU10 de Kuil, Bunschoten
10:00 Crackerjacks XU10-1 Break Stars XU10 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 18 november
14:30 BC Shooters VU10 Red Stars XU10-1 de Kuil, Bunschoten
10:00 Crackerjacks XU10-1 BC Shooters XU10 de Bron, Amersfoort
16:15 BC Shooters MU10 Sparta XU10 de Kuil, Bunschoten
Zaterdag 2 december
12:30 Red Stars XU10-1 BC Shooters MU10 Beukendal, Soest
10:00 Break Stars XU10 BC Shooters VU10 de Trits, Baarn
14:15 Red Stars XU10-2 Crackerjacks XU10-1 Beukendal, Soest
Zaterdag 9 december
12:30 Red Stars XU10-2 Break Stars XU10 Beukendal, Soest
14:15 BC Shooters VU10 Crackerjacks XU10-2 de Kuil, Bunschoten
15:30 Sparta XU10 Red Stars XU10-1 Watergoor, Nijkerk
14:15 BC Shooters XU10 BC Shooters MU10 de Kuil, Bunschoten